Eminevim ve Martir Gazi Amme-Sen, Kocaeli’de Eş Frekans’ta buluştu

Eminevim, Ortak Sıklık projesi kapsamında Şehit Gazi Amme-Sen ve ona kapalı Yekpare Amme-Sen Ekincilik Orman, Parçalanmamış Amme-Sen Kült, Kamu Amme-Sen Eğitim Bilimi, Cemi Amme-Sen Afiyet sendikaları ile Kocaeli’de teşrikimesai protokolü imzaladı.

Eminevim’den yapılan açıklamaya bakarak, protokol kapsamında artırım finansmanından yararlanarak aile, araba yahut hisse senedi yeri sahibi koyulmak isteyen Şehit Gazi Amme-Sen üyelerine tıpkısı sene boyunca yapılanma ücretinde yüzde 20’ye varan tenzilat fırsatları sunuluyor.

Eminevim, Kuma Sıklık projesi ile Türkiye’nin değişik noktalarında hizmet veren ulusal ve yerli çaptaki yüzlerce cemiyet, sendika, ilişki, federasyon ve değişik sivil topluluk kuruluşları unsur ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor.

Eminevim, bu kurumlara tutkun binlerce kişinin ev, makine ve hisse senedi yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine akla yatkın finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Sıklık kapsamında dahi katma iskonto avantajları sunacak.

Share: