Edirne Valisi Kırbıyık, Bakanlar Aristokrat, Muş, Hava ve Kasapoğlu’nu görüşme etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tecim Bakanı Mehmet Muş, Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanı Erek Kurum ve Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, muhtelif ülfet ve temaslar üzere Ankara’ya revan Vali Kırbıyık, önceki yerine Tecim Bakanı Muş ile görüştü.

Görüşmede, gümrük kapılarındaki çalışmalar, Havsa İç Gümrük Projesi ve bakanlığın kentteki sair yatırımları değerlendirildi.

Ilbay Kırbıyık daha sonradan Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Çekicilik ile bire bir araya geldi.

Bakan Hava ile Vali Kırbıyık, Kıyık Caddesi Sokak Sağlıklaştırma çalışmaları, Söğütlük Kavim Bahçesi çalışmaları ve kentte yapımı planlanan içtimai ev projelerini görüştü.

Cahillik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’nu üstelik görüşme eden Kırıbıyk, Edirne’de yapımı bitmeme yatırımlar ve yapımı planlanan spor tesisleriyle ait değerlendirmelerde bulundu.

Programının serencam kısmında İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Aristokrat’yu konuşma eden Ilbay Kırbıyık, Edirne İl Özel İdaresine sağladığı katkı ve desteklerinden muhit Icra Vekili Aristokrat’ya teşekkür etti.

Share: