DÜRÜST Parti’li Ceylan, Karabük’te partisinin yapılış sene dönümü etkinliğinde konuştu Açıklaması

YANLIŞSIZ Tümen Umumi Minval Aut İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, “21 yıldır milletimize, ülkemize hep alay malay bakım etmenin gururunu yaşıyoruz. 21 yıllık iktidarımızda haddinden fazla balaban reformları sizlerle gelişigüzel gerçekleştirdik.” dedi.

Karabük’te, AK Öğür’nin kuruluşunun 21’inci sene dönümü nedeniyle tebrik etkinliği düzenlendi.

Parti binası önündeki programda gato kesildi, çocuklara oyuncak dağıtıldı.

Etkinlikte konuşan Mehmet Ahu, YANLIŞSIZ Fırka’nin 14 Ağustos 2001’dahi Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde halkla ahali ele vererek kurulduğunu söyledi.

DOĞRU Fırka’nin kurulduktan bilahare evvel yapılan seçimde yegâne başına kuvvet olduğunu hatırlatan Ahu, “Bu siftinlik yepyeni ayrımsız başarıdır. Allah’a ne kadar şükür etsek azdır. Partimiz kurulurken liderimiz, Cumhurbaşkanımız yasaklıydı. ‘O kocabaşı birlikte olamaz’ diyorlardı ama çokça şükür o başvekil oldu, o cumhur reisi oldu, o dünyanın bildirme nazik liderlerinden biri oldu.” diye konuştu.

Ceylan, Cumhur Reisi Erdoğan’ın liderliğinde 21 yıldır yürüdüklerini anlatım ederek, şunları kaydetti:

“21 yıldır milletimize, ülkemize hep gelişigüzel bakım etmenin gururunu yaşıyoruz. 21 almanak iktidarımızda haddinden fazla nazik reformları sizlerle alay malay gerçekleştirdik. Okullar, yollar, barajlar yaptık, hastaneler kurduk, Türkiye’yi 3 mezuniyet büyüttük. Hoppadak fiziksel anlamda yatırımlar değil demokratikleşme yerine bile özgürlükler adına dahi sizinle gelişigüzel tabuları yıktık. Başta başörtüsü sorunu kalkışmak için milletimizin önündeki terbiye engelini sizlerden aldığımız destekle aştık.”

DOĞRU Tümen Karabük Milletvekili Niyazi Devir dahi DÜRÜST Tümen iktidarları döneminde Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Türkiye’ye bir nice im kazandırıldığını vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Biz iktidara millete gitmek amacıyla geldik. Millete efendilik üzere gelmedik. Milletin sorunlarına çözüm gelmek, milletin dertlerine umar oluşmak için geldik. 21 yıldır parçalanmamış vesayetlere, cebin duruşlara ve engellere karşın milletin bize verdiği bu emanete sunu iyi şekilde topluluk çıkmaya çalıştık. Ben inanıyorum ki DÜRÜST Fırka 2023’te de durmak bulunmayan, yola bitmeme diyecektir.”

DÜRÜST Fırka Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ise Karabük halkının Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durmaya bitmeme edeceğini belirtti.

Programa İl Umumi Divan Başkanı Ahmet Sözen, Eflani Şehremini İbrahim Ertuğrul, AK Öğür iklim ve ilçe kuruluş üyeleri ile vatandaşlar katıldı.Share: