Dünyayla Benim Aramda Dizisinde Görüngü Mucit Manzara!

Başrollerinde Bent Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Takatli Akdülger’in saha aldığı Dünyayla Benim Aramda, yayınlandığı önceki günden bu yana gündemden düşmüyor.

Disney Plus’ın iddialı projesi Dünyayla Benim Aramda’da hanay verdiği Sinem karakteriyle ekranlara dönen domuzuna oyuncu Hafsanur Sancaktutan kendini tatmin sahnesinden sonraları muaşaka sahnesiyle dahi dikkat çekti.

Dünyayla Benim Aramda dizisi 4. bölümünde bu kez Buğra Gülsoy’un Bent Özdemir’den sonra Hafsanur Sancaktutan ile sevişme sahneleri vardı.

Ateşli sahneleri gören seyirciler toplumsal medyada çok sayıda yorumda bulundu.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA KONUSU NEDİR?

‘Dünyayla Benim Aramda’, nazik tıpkı tutkuyla başlayan fakat derece derece aralarındaki bu büyük aşkın daha çok eskisi gibi olmadığını ayırt fail tıpkısı kadının ilişkisini örtbas etmek hesabına toplumsal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağıntı kavramı üzerinden ele alıyor.

HAFSANUR SANCAKTUTAN KİMDİR?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok gerçekten yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenen Hafsanur Sancaktutan, vadi aldığı piyes oyunlarıyla birçok armağan kazanmıştır. İlk üçkâğıtçılık deneyimi 2018 yılında “Gülperi” dizisiyle başladı.

Hafsanur Sancaktutan şu sıralar Dünyayla Benim Aramda dizisinde canlandırdığı Sinem karakteriyle adından hezel ettiriyor.

HAFSANUR SANCAKTUTAN HUSUSI HAYATI

Hafsanur Sancaktutan, meslektaşı Deniz Can Lüle Taşı ile amor yaşamaktadır.

Hafsanur Sancaktutan Ödülleri

Terakki Vakfı – Övgüye Değer Aktör Ödülü – Otobüs/ 2016

İstek Okulları – En İyi Apotr Eş Aktör Ödülü – Kuraldışı ve Duraç/ 2015

14. PAM – Övgüye Ayar Aktör Ödülü – Kuraldışı ve Kural/ 2015

Rotary Kulübü – Bildirme İyi Karı Aktör Ödülü – Kuraldışı ve Kaide/ 2015

Hafsanur Sancaktutan’ın Oynadığı Diziler

Son Yaz/ Baran/ 2020

Aşk Ağlatır/ Ada Meryem/ 2019

Gülperi/ Fidan/ 2018

Share: