Denizli’de masa tenisi kadro maçları zaman tamamlanıyor

Masa Topu Yıldızlar Grup Yarışmaları Denizli’nin familya sahipliğinde gerçekleşiyor. Bando yarışmaları Kadınlarda Antalyaspor, Erkeklerde Konya Selçuki Uray Spor böke olurken, Ferdî kategoride ise şampiyonlar bugün muhtemelen olacak.

Denizli Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda Ilbay Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan Masa Topu Yıldızlar Kadro Şampiyonaları, balaban heyecana hayal oluyor. 20 eş 24 koca takımı almak için toplamda 44 takım ve 122 sporcunun madalya ve kupa için mücadele ettiği yarışmalar bugün tamamlanıyor. 10- 12 Mesafe tarihleri arasında farklı şehirlerden 44 takımın savaşım ettiği yarışmalarda bando adına Kadınlarda Antalyaspor şampiyon olurken Erkeklerde Konya Selçuki Şehremaneti Spor bökelik kupasının sahibi oldu. Kadınlarda İzmir BŞB Spor Kulübü ve Muğla BŞB Canlı Spor Kulübü üçüncü Selçuki Şehremaneti Spor Kulübü (B) ikinci olurken, erkeklerde Bodrumspor ve Selçuki Uray Spor üçüncü, Konya Spor ise ikinci oldu. Yarışmalar bugün bireysel mücadelelerle bitmeme edecek.

İlman organizasyonlar devam edecek

Yapılan çalışmalarla Denizli yerine spor organizasyonlarına değme devir hazır olduklarını ve aile sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını tabir fail Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, şampiyonaya katılan takımları ve sporcuları kutlama ederek şampiyonanın düzenlenmesinde emeği geçen yekpare spor paydaşlarına teşekkürname etti. – DENİZLİ

Share: