Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan DÜRÜST Parti kurucularına pusula

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, SELIM Parti’nin 21’inci yapı yıl dönümü nedeniyle öğür kurucuları ve geçmiş dönemlerde AK Partinin mütenevvi kademelerinde görevlerde kâin teşkilat mensuplarına kitap gönderdi.

DOĞRU Öğür Karabük diyar ve kaymakamlık teşkilatları esbak dönüş SELIM Öğür’de mütenevvi görevlerde bulunan mensuplarına Cumhur Reisi Erdoğan’ın mektubunu ulaştırdı.

“Bir olduk 21 olduk” şiarıyla çıkılan bu yolda, geçmiş günkü heyecanla yola devam ettiklerini vurgulayan Erdoğan mektubunda, “Türkiye’nin vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, hoşgörüsüz kalmışlığın yükünün altında ezildiği, denge ve emniyetsizlik bataklığında çırpındığı, dört bir yandan doğruluk ve özgürlük taleplerinin yükseldiği, elhasıl tarihin bildirme bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı aynı süreçte üstlendiğimiz bu yoğun sorumluluğun hakkını vermek için gece gündüz çalıştık. Zaman dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık ayrımsız demokrasi ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle görme ediyoruz.

Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora her alanda Türkiye’nin sadece eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların üstelik altyapısını kurduk. Demin bu zinde altyapının üstünde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu mensur ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını namına yayımlamak istiyoruz. Bunun için 2023 seçimleri eleştiri öneme sahiptir. Kuruluşundan beri sandıktan 15 posta birinci çıkan DÜRÜST Öğür’yi, 2023’te yapılacak Cumhur Reisi ve saylav seçimlerinde baştan zafere ulaştırmakta kararlıyız.”

Cumhur Reisi Erdoğan, “İnşallah partimizin benzeri sonraki yapılış yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine bir aşama henüz yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, tekrar bütün bu arada yaşayacağız. DOĞRU Partimizin bire bir neferi kendisine, 21 yıldır YANLIŞSIZ Partimize ve onun birincil sahibi olan milletimize yaptığınız hizmetler amacıyla size şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete uğurladığımız tam yol arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Merbutiyet ve saygılarımla” ifadesini kullandı.

Karabük’te mülk ve kaza teşkilatlarında DÜRÜST Fırka’de değişik görevlerde kâin mensuplarına Reisicumhur Erdoğan’ın mektubu ulaştırılmaya devam edildiği bildirildi. – KARABÜK

Share: