Cengiz Kurtoğlu: Üç Nesil Üç Uşak

Kozmetik markası Olentis, esbak bölüm Çorlu Avcı AVM içre hizmet vermeye başladı. Olentis firmasının sahibi Tasavvur Delimsirek’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, fantazya müziğinin yüzü sıcak ismi Cengiz Kurtoğlu, Orçun Kurtoğlu, Entelektüel Kurtoğlu ve şarkıcı Emirkan katıldı.

Müzisyen çocuklarıyla gelişigüzel açılışta hazır kâin Cengiz Kurtoğlu, ailenin önemine aksan yaparak şöyle konuştu: “Üç poyra üç yardımcı buradayız. Orçun fehamet sanatçısı. Kültürlü doğrusu biliyorsunuz pop müzik yapıyor. Çocuklarımın ikisiyle de gurur duyuyorum. Aile doğmak, irtibat kardeşlik ortamında olmak bizim amacıyla çokça mefret. Bizim tencerelerimiz bibi tıpkısı pişer. Oturduğumuz yerlerde ne bölgede hayatımızı idam ettiriyorsak orada tencerelerimiz bir pişer, memlekette de aynı pişer, müzikte da aynı pişer. Aramızda hakeza bir görelik var”

“Orçun babası, Kültürlü anneci”

Çalgı tarzı kendisine balaban oğlu Orçun’un kendisine henüz mail olduğunu tamlayan Cengiz Kurtoğlu, ” Orçun biraz daha babacı. Türk müziği eğitimi aldı. Entelektüel ise anneci oluyor. Münevver benim şarkılarımı okuduğu ant alkış alıyor” diyerek nükte yaptı. Kozmetik ürünleri kullanıp kullandığı sorulan Kurtoğlu, “Bugünden sonraları başlıyorum. Sağlığımız için metin ürünler girmek tabii kim heybetli. Topluluk süresince olduğumuz ahit akman kokular ve yüce kokular çevirmek zorundayız” dedi.

Kurdeleyi birlikte kestiler

Cengiz Kurtoğlu, küşat öncesi mağazayı gezerek kozmetik ürünlerini yakından inceledi. Aktör ve ayraç yüzü Kahkaha Hastepe ile gelişigüzel objektiflere poz veren Cengiz Kurtoğlu, küşat kurdelesini firma sahibi Murat Atmaca, çocukları Orçun-Okumuş Kurtoğlu ve Emirkan ile birlikte kesti.

Share: