BBP Genel Komutan Yardımcısı Ulu Kerki, Mersin’de konuştu

Iri Irtibat Partisi (BBP) Genel Başbuğ Yardımcısı Ulvi Keser, devletin ve vatandaşların yararına olan çalışmaları desteklediklerini belirtti.

Kerki, partisinin Sazak İl Başkanlığı’nda düzenlenen Akdeniz ve Mezitli kaza kongrelerinde, kentte liyakatli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Seçimlere Halk İttifakı ile gireceklerini anımsatan Kerki, “Çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Kurumsal çalışmaları yapıp, hareket bölümü ekiplerini tespit edip partimizi tamlık anlamıyla seçimlere amade kuzuluk getireceğiz. Sonrasında de fiili çalışmalara başlayacağız. Buradaki teşkilatlarımız boş durmuyor, haddinden fazla iyicene icraat yapıyorlar.” diye konuştu.

Kerki, doğruya cemaat çıkıp, yanlışın karşısında durduklarını, devletin ve vatandaşların yararına olan çalışmaları desteklediklerini aktardı.

Vatandaşlara kendilerini anlatmaya bitmeme edeceklerini dile getiren Keser, “İnsanlarla benzeri iletişime geçeceğiz. Evvelden görüş vermediği üzere pişmanlık duyan insanların rey vermesini sağlayacağız. Allah izin verir, millet bizi erk yaparsa milletin menfaati üzere ne gerekliyse onu yaparız.” dedi.

Keser, insanları hiçbir antlaşma ayırt etmediklerini rapor ederek, “Balaban Kontak Partisi namına seviyeli tartışmalarla kendimizi anlatacağız. Bu koşturmalar, mücadeleler boşuna değil. Bizlerden sonra zinde, hikmet birikimi olan alp gençler, Alperenler idareyi ele alır ve inşallah Türkiye’nin kurtuluşuna vasıta oluruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Programa BBP İl Başkanı Garaz Tuncer üstelik katıldı.

Share: