Başkan Gödeş: “Batıpark projesi, ihalesinin ardından gücük sürede yapılacak”

Ordu’nun Ünye Belediye Reisi Hüseyin Besili, ilçenin sağgörü projelerinden birisi olan Batıpark projesinin 23 Eş tarihinde ihalesinin yapılacağını, sonrasında ise çalışmaların başlayacağını belirtti.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, aile ayı divan toplantısında belediye meclis üyelerine Batıpark projesiyle ilişkin bilgelik paylaştı. Komutan Semiz, proje ihalesinin 23 Sülale tarihinde yapılacağını belirtti.

Belde ve Kentçilik Bakanı Amaç Hava ile Giresun ziyareti dönüşü havaalanında proje ile ilgilendiren görüştüklerini aktaran Başkan Şişman, “Kendisi dahi projemize sıcak baktı. İhale gününü EKAP’tan 23 Ev 2023 olarak aldık ve çıkacağız. Projemize 4 milyon lira bindi DOKAP’tan gelecek. Antrparantez, Çevre ve Kentçilik Bakanlığımızdan üstelik 5 milyon TL bağış aldık. Toplamda Batıpark projemiz üzere 9 milyon TL’nin amade olduğunu ifham etmek istiyorum. Belde ve Şehircilik Bakanımız Uğur Çalım, projenin devamında bile desteğinin olacağını belirtti. Batıpark projesinin ihalesine katılacak firmalardan güzelce ayrımsız rekabetle tenkis sürecini tamamlamalarını talep ediyorum. İhalenin peşi sıra Batıpark projesini gelişmemiş sürede tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağımızı afişe etmek istiyorum. İhale sürecimiz ve projemiz Ünye’mize okşayıcı olsun” dedi. – ORDU

Share: