Baran Atacan’dan Eşine Yepyeni Yöneltme!

12 Nisan 2008’bile evlenen Bulak Altuğ- Baran Atacan çifti, içtimai medyada sık sık gündeme geliyor.

Kaynak Altuğ (47), sosyal medyayı aktif adına kullanırken Baran Atacan (39) ayrıntılı tıpkısı süre Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kural bozan Atacan, toplumsal medyaya acul tıpkı giriş yaptı. art arda paylaşımlarda mevcut ünlü aktör, hele 14 almanak eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından kortej ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Eski aktör Yağmur Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Temas sene ‘Yıllara düzlük okuyor.’ Ne yıllar len bu yıllar, daha fazla direnemiyorum ego yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Yağmur Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzisyen.

Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Baran Atacan, çeri olan babasının tayinleri zımnında Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’bile okudu. Ortaöğretim eğitimini Üsküdar Küçük Asya Lisesi’nde tamamladı.Yağmur Atacan, lise yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle piyes sahnesinde kayran aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Hikmet Bölümündeki eğitimini bıraktı. Ekol hayatına sanatta yeterlilik eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca müzik yaşantısında heveskâr baterist namına 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ben İstersem” ünlü programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Eylül ayında Kaynak Altuğ ile nişanlandılar ve 12 April 2008’üstelik evlendiler. 27 Sülale 2009 tarihinde eşi Kaynak Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atılan ve mıntıka satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Ilkgüz 1974 tevellütlü olan Bulak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Füru Duymasın isimli diziyle tanınan ve Türk halkının sevdiği ayrımsız ölümlü haline mevrut Altuğ, mankenlik kariyerine daha ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden çıkışlı olduktan sonra ise İstanbul’da İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada bir numara reşit ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten bilahare öğrenimini yarıda bırakan Kaynak Altuğ’un sunuculuk kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Esas çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Torunlar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Briz karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’bile izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine büyüklüğünde da yayınlanmaya bitmeme etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Meltem karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, şişman firmaların reklam yüzü dahi olmuştur. 2008 senesinde Baran Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu evlilik gözyaşı farkı sebebiyle teferruatlı süre konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Baran adında ayrımsız kızı bulunuyor.

Share: