BAL’da haftanın görünümü

Lehçe Toy Loda (BAL) 10. Grup’ta 12. hafta karşılaşmaları tamamlandı. Grupta düzlük kayran Manisa takımları haftayı bir galibiyet, bir beraberlik ve 2 mağlubiyetle kapattı. Güzeşte haftayı bire bir benek ve averajla önder kapatan Yunusemre Belediyespor 12. hafta böylelikle 3 nokta farkla liderliğini sürdürdü.

BAL 10. Takım 12. hafta mücadeleleri böylecene Yunusemre Belediyespor deplasmanda karşılaştığı Sultangazispor’u 2-0 yenerek liderliğini bitmeme ettirdi. Endüstri Yıldızspor ise kişi evinde karşılaştığı Pınar Belediyespor ile 2-2 berabere kalarak haftayı tıpkısı puanla kapattı. Başka Manisa takımlarından Salihli Belediyespor deplasmanda Alaçatıspor’a 2-1 yenmiş olurken, Saruhanlı Belediyespor dahi öz evinde Ortaköyspor’a 2-1 aşınmış oldu.

BAL 10. Grup 12. hafta böylece Yunusemre Belediyespor 27 puanla liderliğini sürdürürken 19 puanlı Endüstri Yıldızspor 7., 17 puanlı Saruhanlı Belediyespor 9., 8 puanlı Salihli Belediyespor ise 12. tam saha aldı.

BAL’dahi geride küsurat 12 hafta sonunda yeryüzü haddinden fazla gol atan kişioğlu 11 golle Yunusemre Belediyespor’dan Enes Saika olurken başka iki futbolcu ise 8 golle Sanayi Yıldızspor’dan Serdar Saf ve 7 golle Saruhanlı Belediyespor’dan Ahmet Afiş oldu.

BAL 10. Kol 13. hafta mücadeleleri ise 25 Açıklık Ilişki haset saat 14.00’üstelik başlayacak. Yunusemre Belediyespor öz evinde Alaçatıspor ile Salihli Belediyespor dahi zat evinde Bağcılarspor ile karşı karşıya ati. Sanayi Yıldızspor deplasmanda Kartalspor’a, Saruhanlı Belediyespor ise ise yine deplasmanda Pınar Belediyespor’a mihman olacak. – MANİSA

Share: