Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan koca yakalandı

Ordu’nun Ünye ilçesinde, ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ü (36) 6 yerinden bıçaklayarak ağırbaşlı yaralamasının peşi sıra kayıplara karışan Naci T.(38), emniyetin ve jandarmanın düzenlediği huysuz ameliyat sonucu yakalandı. Koca, dini nikahla birlikte yaşadığı 2 bala annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilişkin de aranıyordu.

Ünye ilçesi Kaledere Mahallesi Harmandüzü Sokak’ta 3 Ilk Teşrin tarihinde meydana gelen olayda, farklı suçlardan de aranması olan Naci T.(36) iddiaya bakarak anlaşamadığı ve ayrı yaşadığı eşi Sevgili Türk’ün evine balkondan girdi. Eşini 6 yerinden bıçaklayan isim, görüngü sonrası evden kaçtı. Bu esnada komşuları ise polis güçleri ve keyif ekiplerine ihbarda bulundu. Olayda güç yaralanan kadın, afiyet ekipleri tarafından Ünye Fehamet Hastanesi’ne kaldırılarak otama altına alındı.

Yerin altında saklanmaya çalışmış

Bıçaklama olayı sonrası Naci T.’nin kontrol çalışmalarını titizce yürüten Ünye İlçe Güven Müdürlüğü Güvenlik Bölüm ekipleri ile Ünye İlçe Cingöz Komutanlığı’na kapalı ekipler, zanlının Hanyanı Mahallesi’ndeki dere kenarında aynı tarlada kurduğu çadırda kaldığını belirleme etti. Ekipler yürüttükleri operasyon ile şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Burada yapılan incelemelerde Naci T.’nin çerge yapmak üzere toprağa hafriyat yaptığı ve içtima altında saklanmaya çalıştığı öğrenildi.

Öte yandan, keleş Naci T.’nin türlü suçlardan dahi sicilli olduğu ve hakkında aranma kararı olduğu bilgisine ulaşıldı.

2 bala annesi zihayat kadının berbat ölümü dolayısıyla aranıyordu

11 April 2022 tarihinde meydana mevrut olayda ise evinde berrak cesedi kâin, dini nikahla gelişigüzel yaşadığı 2 çocuk annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilişik kendisine dahi Naci T.’nin arandığı öğrenildi.

Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor. – KALABA

Share: