Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan kişi yakalandı

Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan nefer yakalandı

ORDU Ordu’nun Ünye ilçesinde, ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ü 6 yerinden bıçaklayarak güç yaralamasının arkası sıra kayıplara karışan Naci T.(38), emniyetin ve jandarmanın düzenlediği titiz faaliyetler sonucu yakalandı. Özlük, dini nikahla alay malay yaşadığı 2 yavru annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilgilendiren birlikte aranıyordu.

Ünye ilçesi Kaledere Mahallesi Harmandüzü Sokak’ta 3 Ilk Teşrin tarihinde meydana mevrut olayda, ayrımlı suçlardan dahi aranması olan Naci T.iddiaya bakarak anlaşamadığı ve ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ün evine balkondan girdi. Eşini 6 yerinden bıçaklayan insan, fenomen sonrası evden kaçtı. Bu esnada komşuları ise polis ve afiyet ekiplerine ihbarda bulundu. Olayda gösterişli yaralanan eş, keyif ekipleri yoluyla Ünye Ihtişam Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yerin altında saklanmaya çalışmış

Bıçaklama olayı sonrası Naci T.’nin arama çalışmalarını titizce yürüteç Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Düzenlilik Seksiyon ekipleri ile Ünye İlçe Jandarma Komutanlığı’na tutkun ekipler, zanlının Hanyanı Mahallesi’ndeki öz kenarında ayrımsız tarlada kurduğu çadırda kaldığını tayin etti. Ekipler yürüttükleri ameliyat ile şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Burada yapılan incelemelerde Naci T.’nin çadır bina etmek için toprağa kazı yaptığı ve içtima altında saklanmaya çalıştığı öğrenildi. Öte yandan yabansı Naci T.’nin değişik suçlardan dahi sicilli olduğu ve üzerine aranma kararı olduğu bilgisine ulaşıldı. 2 bala annesi canlı kadının münasebetsiz ölümü zımnında aranıyordu

11 Nisan 2022 tarihinde meydana mevrut olayda ise evinde bulutsuz cesedi kâin, dini nikahla birlikte yaşadığı 2 çocuk annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilgili olarak da Naci T.’nin arandığı öğrenildi. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Share: