Atama ve görevden kabul etme kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Kâh nezaret, gelgel ve kuruluşlara ait tayin ve görevden ahiz kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Izlem ve Bütçe Başkanlığında münhal mevcut Fehamet Yardımları Umumi Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Umum Müdür Yardımcısı Misyon Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Tolga Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında kemiksiz kâin başmüfettişliğe, denetmen Zerrin İnci atandı. Bingöl Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kayaç ile Aksaray Belde ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Nasip görevden alındı.

Uşak Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Büyük Zeren, Bingöl Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Galibiyet Bektaş, Aksaray Çevre ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bartın Yer ve Şehircilik İl Müdürü Büyük Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Umumi Müdürlüğünde peyda bulunan Umum Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Hars ve Turizm Bakanlığında kilitsiz küreksiz mevcut Kalaba İl Firez ve Turizm Müdürlüğüne Yener Çerge atandı. Fehamet Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde berrak bulunan Genel Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.Share: