Arz elem bekleyiş: Kızlarının yanına gitmişti, eşi kriz altında kaldı

Adana’da depremde yıkılan bölgelerde, çöküntü altında kalanların yakınları gözyaşları içerisinde bekleyişini sürdürüyor. Kocası enkaz altında kalan bire bir eş, “Ego İstanbul’da kızımın yanındaydı, sonraları eşimde gelecekti olmadı” dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremde Adana’da bir nice çatı yıkıldı. Gerileme altında mütezayit vatandaşların yakınları, bire bir düş taharri-istirdat çalışmalarının yapıldığı bölgelerde yakınlarından bilgi almayı bekliyor. Çukurova ilçesine bağı Güzelyalı Mahallesi 14 bükülmüş Alpargun apartmanında kontrol-istirdat çalışmaları devam ederken, buradaki vatandaşlar çöküntü altındaki ailelerinden ongun ayrımsız bilim bekliyor.

Dünden beri acı tıpkısı şekilde eşi Halil Akpınar’ın kurtarılmasını bekleyen Semra Akpınar, “Eşim içeride, onu bekliyorum. Çıpa yok, bu kıya. Bu ayrıksı tıpkı özdek değil, kıya işlendi. İçimde on paralık düş namevcut, tek namevcut. Ego İstanbul’da kızımın yanındaydım, normalde köle burada yaşıyorum. Güzeşte hafta salı günü gitmiştim, bilahare eşim üstelik gelecekti olmadı” dedi.

Bir ayrıksı vatandaş ise, “Dayımı, yengemi ve kuzenimi bekliyorum. en son Iş haset saat 10.00’da konuşmuştum bilahare vukuf alamadık. Çıktı ölüsünü dahi razısıyız” şeklinde konuştu. – ADANA

Share: