Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Pazubent, yengi amacıyla futbolcuları kutladı

TFF 3. Tomar 3. Grup’ta dün sahasında Osmaniyespor Futbol Kulübü’nü 1-0 yenen Artvin Hopaspor’birlikte, kulüp başkanı Lütfü Kolçak, alınan üç fakül ve adamakıllı baziçe amacıyla takımı tebrik etti.

Pazubent, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2. lige ayazlık amacında hedeflerinin play-off kundaklamak olduğunu söyledi.

Kadrolarını çevrim beyninde yaptıkları 6 transfer ile güçlendirdiklerini tamlayan Pazubent, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ligin ikinci yarısında oynadığımız iki maçı dahi kazanmasını tanıdık. Osmaniyespor maçının çok edisyon geçeceğini biliyorduk. İyi aynı ekibe ashap. Maçın seçkin iki devresinde hareketli olan canip bizdik. Karşılaşma beklediğimiz gibi print ve çekişmeli geçti. Maçın 90. bir lahzada bulduğumuz altın gol ile üç puanı hanemize yazdırmasını bilinen. Play-off uğrunda önemli bire bir üç fakül daha alarak ligde 7. sıraya yükseldik. Maç süresince sergiledikleri edinim arzusundan ortalık özellikle futbolcu kardeşlerimiz almak üzere cemi ustalık ekibimizi tebrik kartı ediyorum.”

Pazubent, maçlara gelerek takımlarına nazik bindi veren taraftarlara dahi teşekkürname ederek, “Vefakar seyircimiz bugün de tekrar stadı doldurarak takıma alışılmadık bindi verdi. Bizleri tek zaman bağırsak ve dış saha maçlarında yalnız bırakmayan taraftarımıza zaman benzeri posta henüz teşekkürname ediyorum. yönetim kurulu arkadaşlarımla gelişigüzel Artvin Hopaspor’u 2. lige intikal etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Futbolcularımıza ve maharet ekibimize güveniyoruz.” dedi.

Lütfü Pazubent, ligin 20. haftasında deplasmanda oynayacakları Bitexen Sapanca Gençlikspor maçında dahi taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu sözlerine ekledi.

Share: