ARISTOKRAT: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Aristokrat, Türkiye’nin teknoloji alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye bariyer olmaya müteharrik Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Soylu, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üzerine artırmak istemeleri bundandır. Önceki alıştıracaklar sonra çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Mercanköşk’de tıpkısı sıra temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla güruh fail Aristokrat, elan sonra Muharif Gaziler Derneği’ni görüşme etti. Burada gazilerle görüşen Soylu, oradan birlikte Kabakoz, Ahmetli ve Alaca mahallelerini ziyaret etti. Soylu, mahalle sakinleriyle yegâne biricik selamlaşıp elan sonradan gündeme dayalı izahat yaptı. Aristokrat’nun Alaca Mahallesi’ndeki ziyaretinde Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Alaca halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den genişlik kalbi duygularımla esenleme ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum ki sizler önümüzdeki intihap döneminde Mercanköşk’birlikte çokça değişik bir curcunalı getireceksiniz. Merzengûş bizim amacıyla benzeri kale, nedeniyle o kalede çokça daha ayrımlı sesler getireceğinize inanıyorum” diyerek konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Soylu, Türkiye’birlikte 124 yıldırıcı kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın en el yeri, iki yerde terörle uğraş zordur. Birisi Veca Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Gayr Avanos dağlarıdır. Ora de ormandır, terörle mücadeleye müsaade vermez. Orada üstelik, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş antrparantez Adıyaman’a kadar yıllar sonraları PKK’dan arı sili. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında tek aynı terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 terörist var, ayakkabı numarasına kadar biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye arasında teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, hatta Türkiye’nin öne geçmesi üzere çalışmaların devam ettiğini fakat Avrupa ülkelerinin sonsuz buna bariyer olduğunu,  LGBTİ’nin de bu sebeple Türkiye’üstelik yaygınlaştırılmak istendiğini anlatım eden Soylu, “300 yılda ilk defa biz Cumhuriyeti kazandıktan sonra bu makası durdurmak istedik izin etmediler. Kafamıza vurdular, bize tabi olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk defa 21’inci yüzyılından esasen itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Iktisadi saldırıları bundandır. Türkiye’yi kötülemek istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin konusunda sarkıtmak istemeleri bundandır. Önce alıştıracaklar bilahare çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: