“Aldattım, boşandık” diyen Gökhan Çıra, ihanete uğrayan Selin Ciğerci’nin önce tepkisini anlattı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Veri Vesile programının bu haftaki konuğu çarkıt topçu Gökhan Lamba oldu. Selin Sakatatçı ile iki nöbet evlenip boşanmasıyla ilişkin konuşan Lamba, tıpkı de ihanet itirafında bulundu.

İKİ EL EVLENİP BOŞANDILAR

2019 yılında küçümseyici tıpkı düğünle nikah masasına oturan Selin Sakatatçı ve Gökhan Çıra çifti, geçtiğimiz sene ilkgüz ayında tek celsede boşandı. Ayrılığa dayanamayan ikili, aylar bilahare barışarak baştan nikah masasına oturdu. Aradığı mutluluğu bulamayan koşa, ilkgüz ayının başında ikinci yol boşandı.

“SELİN ALDATTIĞIMI ÖĞRENDİĞİNDE YIKILDI”

Selin Ciğerci ile geçmiş evliliğinin bitiş nedeninin ihanet olduğunu söyleyen Gökhan Çıra, “9 sene boyunca aldatmadım. Aldattığım dolaşma da Selin’i arayarak seni aldattım, erte boşanıyoruz dedim. Ben Selin’e hayatım süresince tek yalan söylemedim. Selin’e elan geçmiş bire bir çevrim seni aldatırsam boşanırım demiştim zaten. Selin benden hakeza aynı madde beklemediği üzere yıkıldı. İnsanlar benim hep yapacağımı düşünüyordu ama yapmamıştım” dedi.

“CENK ETTİĞİMİZDE ALDATTIM”

Sakatatçı’yi sebep aldattığını anlatan Çıra, sözlerine şöyle devam etti: “Ben baskıyı kaldırabilen biri değildim. Selin beni hep alttan alırdı ve benim sözüm geçerdi. Sonuç zamanlarda beni taşkın kıskanıyordu. Kâfi daha çok diyerek kavga etmiştik. O boşlukta olduğum ant üstelik oldu ve sonrasında boşandık. İlk boşanmadan bilahare işimiz kuma olduğu için birbirimizden kopamadık. Ülkeme aşığım amma insanları çok değişik. Seninle alakadar hiçbir bilgisi olmadan hoppadak görülenler üzerinden seni yargılıyor. Ben öz gözümle görmediğim tek şeye inanmam. İlk boşanmadan sonraları Selin’i başkalarıyla duyunca keder hissettim. İlk boşanmadan bilahare Selin’in adını başkasıyla görünce karışıyordum.”

Share: