Ailesinden kaçıp evlendi, kocası hem aldattı hem dövdü! Fatma, Esra Erol’dan feryat figan arkalama istedi

Aylar önce ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’de programına başvuran Melahat Hatun, özürlü raporu olan kızı Fatma’nın Ahmet’e kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Ahmet’le programa sâdır Fatma, ayrılmak istediğini söyleyerek ailesinin evine döndü. Ailesiyle kısa süre birlikte zinde Fatma, yeniden Ahmet’e kaçarak iki canlı kaldı. Tıpkısı süredir bebeğiyle ilgilenen Fatma, yeniden programa katılarak yaşadıklarını anlattı.

“AHMET, BEBEĞİNE BABALIK YAPMADI”

Dün aktif yayına sâdır Fatma, uğruna ailesini tecezzi ettiği Ahmet’in çocuğuna atalık yapmadığını kendisini de aldatarak darbettiğini söyledi. Büyük umutlarla yüklü kalarak yanına gittiği Ahmet’i evde eksantrik tıpkı kadınla yakaladığını söyledi. Eşinin bebeğe karşı çok ilgisiz olduğunu ve atalık yapmadığını müstakbel süren Fatma, “Sizler bana çok söylemiştiniz amma ben kimseyi dinlemedim. İnsan ana olunca herhangi bir şeyi anlıyormuş. Sizlerden yeniden yeniden kusur dilerim. Imdi Ahmet’e gitmeyeceğimi çünkü sıradan tükendim, yoruldum ve gücük kalmadı. Ben tevellüt yaptığımda Ahmet vardı amma çocuğu vakit kaybetmeden 5-10 dakika gördükten sonraları bırakmış. Hiçbir zaman babalık yapmadı. Bebeği kabul etmek üzere hastaneye gittiğimde Ahmet tek benimle gelmiyordu” dedi.

“EVE BİR KADIN GETİRMİŞ, GİTTİĞİMDE AHMET ÇIRILÇIPLAKTI”

Ahmet’in kendisini özürlü bir kızı olan kadınla aldattığını söyleyen Fatma, sözlerine şöyle devam etti: “Ben hastaneye gittiğimde Ahmet eve eksantrik aynı karı getirmiş. Ahmet beni evden ayırmak üzere herhangi bir bölüm ablama getiriyordu. Bana bütün işe gittiğini söylüyordu ama dalavere. Bire Bir bölüm bebeğe yük ahzetmek üzere ablamla eve gittik. Eve gittiğimde Ahmet çırılçıplaktı.

“KAFAMI DUVARA VURDU”

“O esnada eve başka aynı avrat varmış. İçeri yutmak istediğimde de ‘eve giremezsin İbrahim var’ dedi. O esnada beraber olduğu kadının kızı ağladı. Kadına vuracaktım ama ablam beni tuttu. Kadına saldırmaya başlayınca da Ahmet gelip benim kafamı duvara vurmaya başladı. Çığlıklar atınca insanlar eve geldi. Bire Bir zaman önce Ahmet’ten boşanmak istiyorum.”

AHMET İDDİALARIN HEPSİNİ YALANLADI

Hakkındaki iddiaları yalanlayan Ahmet Mir ise “Fatma’nın bahsettiği eş bizim komşumuz, aramızda birlikte ayrımsız şey yok. Hüküm olayı de akla yatkın değil. O kadının birlikte günahını almayın. Ben tıpkısı dakika evvel hasrolunmak istiyorum. Fatma kafasında bütün acı çıkıyor ego benzeri molekül yapmadım” dedi.Programın ilerleyici dakikalarında mütekellim Ahmet ise hayatında birini olduğunu söyledi.Share: