ADÜ, uçan top turnuvasında ödülleri topladı

Entelektüel’ın familya sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Voleybol Bölgesel Klasman Turnuvası’nda Kültürlü Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), ödülleri topladı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) karı sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Uçan Top Bölgesel Tomar Müsabakaları ihsan töreni Binali Sebep Spor Salonu’nda gerçekleşti. ADÜ Binali Yıldırım Spor Salonu ve GSB Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalarda ADÜ, Kadın A Grubu ile Ayvaz A ve B Grubu’nda birinci oldu. Turnuvada nazik muvaffakiyet elde fail ADÜ’lü sporcular, gerçekleştirilen dürü töreninde bol eli nimetli foto çekildiler.

Binali Saika Spor Salonu’nda gerçekleşen yürek töreninde müsabakalarda birinci olanlara ödüllerini ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Entelektüel ve Federasyon Temsilcisi Erkan Günay verirken, ikinci olanlara ödüllerini Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağatay Kademeli ve Esenlik, Kültür ve Spor (SKS) Kat Komutan V. Faruk Uludağlı, üçüncü olanlara ise ödüllerini Voleybol Münevver İl Temsilcisi Mürtefi Köylüoğlu ve SKS Spor Şube Müdürü Orhan Çınar verdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan müsabakaların bergüzar törenine, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Işıklı, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağatay Dereceli, Esenlik, Hars ve Spor (SKS) Ofis Başkan V. Faruk Uludağlı, ve Federasyon temsilcileri ile öğrenciler katıldı. – AYDIN

Share: