Abart egzozlu 15 araca 27 bin 345 liralık para cezası

– Abart egzozlu 15 araca 27 bin 345 liralık para cezası

KONYA – Konya’da polis güçleri ekipleri sonuç 4 günde yaptıkları denetimlerde araçlarına abart egzoz takan ve vatandaşları huzursuz fail 15 araca 27 bin 345 liralık cezai muamele uyguladı.

Edinilen bilgiye bakarak, Konya Inanma Müdürlüğü Trafik Fal Bölüm Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların, tiz ses çıkaran abart egzozlu araçlar yüzünden dert duymaları ve evlerinde hastası ve bayağı çocuğu olan insanların maslahat yaşamaları üzerine harekete geçti. Abart susturucu ile yüksek ses çıkararak vatandaşları huzursuz fail sürücülerin peşine sakıt polis güçleri ekipleri çok sayıda trafik magandasını yakaladı. Serencam 4 aktarılma içerisinde gerçekleştirilen denetimlerde modifiyeli egzoz takan toplanmış 15 araca 27 bin 345 TL cezai prosedür uygulandı.

Konya’da abart egzoza derbent vermeyeceğiz

Konu ile ilişkin açıklamalarda kâin Konya Itimat Müdürlüğü yetkilileri, geçim ve cesaret şehri Konya’da vatandaşların geçim ve sükunetini çıkarmak için, modifiyeli egzozlarla vatandaşın huzurunu bozan magandaların tamamen takipçisi olacaklarını belirtti.

Share: