9 sene aşk yaşadığı Selin Ciğerci’yi illet aldattı? Gökhan Lamba, ihanetin perde arkasını anlattı

Selin Ciğerci ile evliliklerinden periferi gündemden düşmeyen Gökhan Çıra, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Bilgi Kulp programının konuğu oldu. Sakatatçı ile ilişkisinden bahseden Lamba, geçmiş evliliklerinin kendisinin ihaneti yüzünden bittiğini anlattı.

İKİ KEZ EVLENİP BOŞANDILAR

2019 yılında gösterişli bire bir düğünle nikah masasına oturan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, geçtiğimiz sene ilkgüz ayında bir tane celsede boşandı. Ayrılığa dayanamayan ikili, aylar bilahare barışarak baştan nikah masasına oturdu. Aradığı mutluluğu bulamayan koşa, eylül ayının başında ikinci kere boşandı.

“ÇARPIŞMA ETTİKTEN SONRALARI BOŞLUKTAYKEN ALDATTIM”

İlk evliliğinin ihanet yüzünden bittiğini itiraf eden Çıra, “9 yıl süresince aldatmadım. Aldattığım periyot üstelik Selin’i arayarak seni aldattım, yarın boşanıyoruz dedim. Ben Selin’e hayatım boyunca tek yalan söylemedim. Selin’e elan önce tıpkısı periyot seni aldatırsam boşanırım demiştim elhak. Selin benden böyle tıpkısı molekül beklemediği için yıkıldı. İnsanlar benim hep yapacağımı düşünüyordu amma yapmamıştım. Ben baskıyı kaldırabilen biri değildim. Selin beni hep alttan alırdı ve benim sözüm geçerdi. Sonuç zamanlarda beni katmerli kıskanıyordu. Yeter artık diyerek savaş etmiştik. O boşlukta olduğum zamanda oldu ve sonrasında boşandık” dedi.

“BOŞANDIKTAN SONRALARI BİRBİRİMİZDEN KOPAMADIK”

Boşandıktan sonra yaşadıklarından bahseden ünlü beşer, sözlerine şöyle bitmeme etti: “İlk boşanmadan bilahare işimiz kuma olduğu için birbirimizden kopamadık. Ülkeme aşığım amma insanları çokça değişik. Seninle alakadar tek bilgisi olmadan hoppadak görülenler üzerinden seni yargılıyor. Ben zat gözüme görmediğim hiçbir şeye inanmam. İlk boşanmadan bilahare Selin’i başkalarıyla duyunca kırıcı hissettim. Selin’in adını başkasıyla görünce karışıyordum.”

“Aldattım, boşandık” diyen Gökhan Lamba, ihanete uğrayan Selin Sakatatçı’nin önceki tepkisini anlattı Gökhan Lamba’dan ruzname olacak itiraf: Selin Ciğerci için ahiretimi yaktım Gökhan Çıra’dan Gökay Kalaycıoğlu’nun “Biseksüel misin?” sorusuna karşılık

Share: