2 kişinin öldüğü kazanın asayiş kamerası görüntüleri ortaya çıktı

Afyonkarahisar’da geri yaşanan ve iki kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasının ortaya çıkan asayiş kamerası görüntüleri yaşanan dehşeti gözler önüne serdi.

Kaza, dün sabahleyin saatlerinde kent merkezi Otogar Kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, Recep A., idaresindeki 03 T 0190 plakalı ticari taksi, kavşakta Yüksek İ., yönetimindeki 47 PT 219 plakalı tıra arakadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile ticari taksi hurdaya dönerken yöre camı özellikle tutmak için tıpkı haddinden fazla parçası tırın üst dorsesine adeta saplandı. Kazada Recep A.’nın fenomen durumunda, birlikte muvakkat kendisine kâin Berkay Ö., ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olayda yaralanan tır sürücüsünün tedavisi ise bitmeme ediyor.

Yaşanan kazanın ortaya sâdır asayiş kameraları görüntüleri ise olayın şiddetin gözler önüne serdi. Görüntülerde, kavşaktan yokuş işleyen ticari taksiye yolun sağ yoluyla mevrut tırın nazik aynı hemencecik çarptığı ve çarpmanın etkisi ile taksinin savrulurken parçalanmaya başladığı görülüyor.

Öte yandan, olayın ardından müddeiumumilik aracılığıyla başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. – AFYONKARAHİSARShare: